KONTAKT
 

PLASTMER Sp. z o.o. Sp.K.

  • ul. Łazienkowa 1
    Smolec
    55-080 Kąty Wrocławskie


  • +48 71 316 94 35


  • biuro@plastmer.com.pl

KOD QR

FORMULARZ KONTAKTOWY

 
Inwestujemy w ludzi

PODEJMIJ WYZWANIE!

W 2012 roku Plastmer Sp. z o.o. Sp.k. i Politechnika Wrocławska nawiązały współpracę przy projekcie edukacyjnym skierowanym do studentów kierunków: produkcja, logistyka i zarządzanie jakością. Teraz pisząc pracę dyplomową masz możliwość podjęcia realnego problemu z zakresu wybranej specjalności. Znajdź najlepsze rozwiązanie by wdrożyć je pod okiem naszych fachowców. Zdobądź dyplom, doświadczenie, uznanie a nawet pracę. Wkrótce więcej informacji.

KIM JESTEŚMY?

PLASTMER Sp. z o.o. Sp.k. od ponad dwudziestu lat działa w branży tworzyw sztucznych, produkując komponenty z tworzyw sztucznych i metalowe, systemy złożeniowe (metal, plastik, elektronika) oraz formy wtryskowe. Do naszych klientów należą największe marki AGD, RTV i branży motoryzacyjnej. Dowiedz się więcej o firmie i poznaj nasze możliwości.

WIERZYMY W LUDZI

Zaufanie, którym obdarzają nas klienci, zawdzięczamy naszym pracownikom. Każdy z nich zaangażowany jest w poszukiwanie nowych, lepszych rozwiązań. Wierzymy w naszą kadrę tak, jak wierzymy w pracę zespołową opartą na partnerstwie.

ZRÓB PIERWSZY KROK

Interesuje Cię praca w jednym z naszych działów? Chcesz współpracować z naszymi fachowcami? Dołącz do naszego zespołu. Wypełnij aplikację.