Technologie

Wtrysk tworzyw sztucznych

Wtrysk Tworzyw 1K/2K

Obtrysk Tworzywem Sztucznym

Mu-Cell

Blow-molding

Poznaj szczegóły

Zautomatyzowane Rozwiązania Dekoracyjne

Sitodruk Zautomatyzowany

Druk Cyfrowy

Tampodruk

Poznaj szczegóły

Automatyzacja Produkcji

Budujemy kompleksowe rozwiązania automatyki przemysłowej
do zastosowania w produkcji masowej

Poznaj szczegóły

Montaż

Zgrzewanie Ultradźwiękowe (USW) oraz Oporowe

Cięcie Laserem CO2

Cięcie Ultradźwiękowe

Oklejanie

Zatłaczanie

Poznaj szczegóły

Producent elementów z tworzyw sztucznych Wrocław

Plastmer – producent elementów z tworzyw sztucznych – Wrocław – na tym rynku działamy lokalnie. Potrzebujesz kompleksowego wsparcia producenta elementów z tworzyw sztucznych we Wrocławiu? Skontaktuj się z nami, chętnie pomożemy!

Rozwój technologii przetwórstwa tworzyw sztucznych w Plastmer oraz technologii towarzyszących – druk cyfrowy na tworzywach sztucznych, sitodruk na tworzywach sztucznych czy ogólnie pojęte zdobienie tworzyw sztucznych jest jednym z głównych procesów produkcyjnych wykonywanych w Plastmer.

Wdrażamy do produkcji masowej technologie przetwórstwa już obecne na rynku oraz dopasowujemy je do wymagań produktu lub odwrotnie – wspieramy Naszych klientów w zakresie projektowania i rozwoju produktu tak aby dostosować konstrukcję elementu z tworzyw sztucznych do wybranej technologii produkcji.

W PLASTMER działamy tak, aby rozwój produktu był najbardziej efektywny, a produkt końcowy spełniał wszystkie wymagania.

W odpowiedzi na zapotrzebowanie rynku jako producent elementów z tworzyw sztucznych zbudowaliśmy w Smolcu w bezpośrednim sąsiedztwie Wrocławia naszą siedzibę główną.

Przetwórstwo tworzyw sztucznych we Wrocławiu rozwija się ze względu na rosnące lokalne zapotrzebowanie rynku na rozwój nowych produktów – projektowanie nowych elementów, rozwój i dostosowanie już obecnych produktów na rynku czy optymalizację pod kątem produkcji masowej.

W PLASTMER pracujemy nad projektami kompleksowo – od pomysłu na produkt przez właściwe zaprojektowanie elementu z tworzyw sztucznych, jego prototypowania, budowy narzędzi produkcyjnych, automatyzacji procesów produkcyjnych aż do produkcji masowej.

Zapraszamy do zapoznania się z Naszą ofertą i nawiązania kontaktu.

Do zobaczenia

Zespół PLASTMER