LABORATORIUM POMIAROWE

W odpowiedzi na zapotrzebowanie Naszych klientów – świadczymy usługi skanowania 3D oraz wykonujemy dokładne analizy struktury powierzchni oraz kształtu projektowanych/ produkowanych wyrobów. Kierunkujemy się na zrozumienie i spełnienie wymagań naszych klientów przez podejście procesowe we wdrożeniu i produkcji masowej.

 

Systemowe zarządzanie jakością prowadzimy zgodnie
z PN-EN ISO 9001.

Zrównoważony rozwój to znak i potrzeba naszych czasów.

Plastmer Sp. z o.o. Sp.k. korzysta z zielonej energii, która pochodzi z zeroemisyjnych źródeł. Naszym celem jest zaangażowanie w ochronę środowiska naturalnego. Poprzez zakup ekologicznej energii realizujemy firmową politykę proekologiczną.

 

Podążamy za trendami korzystając z energii elektrycznej z OZE, co wpisuje się w europejską i globalną politykę klimatyczną. W efekcie przyczyniamy się do redukcji emisji CO2 i pyłów do atmosfery oraz do rozwoju odnawialnych źródeł energii i przyspieszenia procesu dekarbonizacji polskiej energetyki.

 

Wdrażając zasady zrównoważonego rozwoju Plastmer Sp. z o.o. Sp.k. dołącza do grona odpowiedzialnych firm. Zaufanie naszych klientów i partnerów biznesowych budujemy poprzez ochronę środowiska naturalnego, czyli mniejszą emisję gazów cieplarnianych. Potwierdza to Polskie Towarzystwo Certyfikacji Energii (PTCE)