O firmie

Historia firmy

PLASTMER Sp. z o.o. sp. k. to firma rodzinna ze 100% polskim kapitałem działająca w branży przetwórstwa tworzyw sztucznych. Założona w roku 1989 przez dwie rodziny – Sługockich i Krupów. Od ponad 30 lat Nasza misja jest niezmienna – rozwój technologiczny oraz wprowadzanie na rynek nowych, innowacyjnych rozwiązań w zakresie przetwórstwa tworzyw sztucznych i nadruków estetycznych z pełną odpowiedzialnością ekologiczną w produkcji. Ciągły rozwój przedsiębiorstwa pozwolił na rozwinięcie trzech filii produkcyjnych – Smolec / Wrocław / Strzelin oraz centrum Badań i Rozwoju w siedzibie głównej firmy [Smolec]

 

Celem naszej działalności jest świadczenie usług rozwoju produktów ze wsparciem projektowym w zakresie wdrażania do produkcji masowej nowoczesnych technologii przetwórstwa i dekoracji, budowy form wtryskowych oraz automatyki produkcyjnej. Posiadamy własny warsztat oraz sieć współpracujących narzędziowni na całym świecie – Polska / Chiny / Portugalia.

 

POZNAJ CAŁĄ HISTORIĘ

doswiadczenie

Plastmer w liczbach

350

Liczba zatrudnionych pracowników

70

Obrót firmy w milionach (PLN)

32

Park maszynowy (Wtryskarek)

POWIERZCHNIA FIRMY Z PODZIAŁEM NA FILIE
2500

m2

 

Smolec

500

m2

 

Wrocław

2500

m2

 

Strzelin

Jesteśmy elastyczni

Słuchamy, analizujemy i doradzamy. Wierzymy że każdy produkt może być lepszy, jego jakość wyższa, a cena optymalna. Zaufaj Nam i poznaj nowe możliwości i technologie.

Obsługujemy kompleksowo

Na projekty Naszych klientów patrzymy całościowo: Od analizy wymagań aż po harmonogram dostaw gotowego produktu. Zadowolenie i satysfakcja Naszych klientów są dla Nas najważniejsze.

Dbamy o środowisko

Produkcje organizujemy odpowiedzialnie i świadomie, z dbałością o środowisko.

Wprowadzone przez Nas rozwiązania dbają o środowisko.

Wierzymy w sukces, wierzymy w ludzi

Podstawą naszej organizacji są ludzie. Budowany i rozwijający się przez lata zespół bezpośrednio wpływa na poziom świadczonych usług oraz ciągły rozwój technologiczny w projektach realizowanych w Plastmer. Wierzymy że podstawą sukcesu są ludzie. Poznaj Nasz zespół!

Kierunki rozwoju

 

Wierzymy że ciągły rozwój jest kluczem do przyszłości. W ramach Naszej działalności rozwijamy
i wdrażamy do produkcji masowej nowe technologie druku / dekoracji oraz nowych technologii produkcyjnych:

Digital Printing

In Mold Labeling

Blow-Molding

Over-Molding