KONTAKT
 

PLASTMER Sp. z o.o. Sp.K.

  • ul. Łazienkowa 1
    Smolec
    55-080 Kąty Wrocławskie


  • +48 71 316 94 35


  • biuro@plastmer.com.pl

KOD QR

FORMULARZ KONTAKTOWY

 
Możemy więcej

PONAD 3O LAT DOŚWIADCZENIA

PLASTMER Sp. z o.o. sp. k. to firma rodzinna, która od początku istnienia stawia na ludzi. Swoje powstanie zawdzięcza determinacji dwóch rodzin: Sługockich i Krupów. Wiemy, jak ważne są dobre warunki zatrudnienia naszych pracowników, dlatego organizujemy m.in. wyjazdy integracyjne, paczki na Dzień Dziecka i Mikołajki oraz wspólne Wigilie.

POZNAJ CAŁĄ HISTORIĘ

doswiadczenie

SZCZEGÓŁY ZOSTAW NAM

NAJLEPSZA JAKOŚĆ, OPTYMALNA CENA

Najważniejsze jest zadowolenie klientów. Jesteśmy elastyczni i nowatorscy. Obsługujemy kompleksowo. Zapoznaj się z naszą ofertą i skontaktuj się z nami.

PONAD 20 LAT DOŚWIADCZENIA

Od jednego pracownika do silnego przedsiębiorstwa produkcyjnego. Poznaj historię naszej firmy i dowiedź się, dokąd zmierzamy.

ZAUFALI NAM NAJLEPSI

Do naszych klientów należą najbardziej znane marki z branż AGD, RTV i motoryzacyjnych. Poznaj firmy, które nam zaufały. Nasi klienci.

WIERZYMY W ROZWÓJ

Chcemy zaskakiwać naszych klientów nowymi możliwościami. Podstawą naszej firmy jest nieustanny rozwój, inwestycja w ludzi, innowacyjne technologie i troska o środowisko. Poznaj naszą politykę.

rocket

INWESTUJEMY W PRZYSZŁOŚĆ

Misja naszej firmy jest prosta. Chcemy oferować klientom najwyższą jakość, po jak najlepszej cenie, zapewniając kompleksową obsługę na wszystkich etapach współpracy.  Aby zaskakiwać naszych klientów, musimy cały czas się rozwijać. Wdrażane systemy zarządzania jakością, nowy marketing, zintegrowany system obsługi klienta, inwestycje w naszych pracowników oraz przebudowa infrastruktury firmy już owocują nowymi możliwościami.

MISJA FIRMY:

Najwyższa jakość. Optymalna cena.
Kompleksowa obsługa. Dbałość o środowisko.

JESTEŚMY ELASTYCZNI

Słuchamy, analizujemy i doradzamy. Wierzymy że każdy produkt może być lepszy, jego jakość wyższa, a cena optymalna. Zaufaj Nam i poznaj nowe możliwości i technologie.

OBSŁUGUJEMY KOMPLEKSOWO

Na projekty Naszych klientów patrzymy całościowo: Od analizy wymagań aż po harmonogram dostaw gotowego produktu. Zadowolenie i satysfakcja Naszych klientów jest dla Nas najważniejsza.

DBAMY O ŚRODOWISKO

Produkcje organizujemy odpowiedzialnie i świadomie, z dbałością o środowisko. Wprowadzone przez Nas rozwiązania dbają o środowisko.

WIERZYMY W SUKCES, WIERZYMY W LUDZI

Podstawą naszej organizacji są ludzie. Budowany i rozwijający się przez lata zespół bezpośrednio wpływa na poziom świadczonych usług oraz ciągły rozwój technologiczny w projektach realizowanych w Plastmer. Wierzymy że podstawą sukcesu są ludzie. Poznaj Nasz zespół!

wielokat

STAWIAMY NA JAKOŚĆ

Realizacja zamówień w oparciu o rozwiązania technologiczne najlepszych marek (ENGEL, BATTENFELD, ARBURG), fachowe procedury i ponad 20-letnie doświadczenie. Poznaj nasze możliwości.

NAJLEPSZA JAKOŚĆ, OPTYMALNA CENA

POLITYKA JAKOŚCI

System zarządzania jakością powstał w oparciu o najwyższe standardy oraz procedury gwarantujące wysoką jakość produkowanych wyrobów. Spełnienie oczekiwań naszych klientów jest najważniejsze.

PEN-EN ISO 9001:2009

zobacz

MOŻEMY WIĘCEJ

Wyższa jakość przy niższej cenie? Z nami to możliwe. Wskazując klientom nowe, lepsze rozwiązania bazujemy na ciągłym samorozwoju naszej firmy: doskonalimy nasze wyroby, stale podnosimy ich jakość oraz poszerzamy asortyment.

DOLNOŚLĄSKI KLUCZ SUKCESU 2006

zobacz